| DorelVagabondu a întrebat:

am vazut o dată un film pe ProTV parcă, a fost de mult asta... era cu 2 băieți care s-au dus la o facultate și acolo erau numai fete (unele dezbrăcate) și se tot făceau concursuri între fete ( cine are sânii mai mari, nu mai știu, nu-mi amintesc laughing ). Dacă poate cineva să-mi spună numele filmului, primește fundă.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Posibil,într-adevar,să fie Fired Up! (2009)
http://www.cinemagia.ro/filme/fired-up-27070/
Poți să încerci și Just One of the Guys (1985),aici este invers:o fată și mai mulți băieți

| DorelVagabondu explică (pentru faramatania):

Nup... nu e nici Fired Up și nici Just One of the Guys. În film știu că băieții ăia au fost aduși de tatăl lor parcă la facultate? Și trebuiau să fure nu știu ce obiecte...Și fetele îi încurcau; d

| faramatania a răspuns (pentru DorelVagabondu):

Ce să zic, îmi pare rău. Măcar de-ar fi ajuns la facultate plini de fumuri și...atunci ar fi fost poate, How High (2001)

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Este posibil ca acesta sa fie filmul
https://www.youtube.com/watch?v=kIZH5TKnEeg
Dar iti recomand si bachelor party cu tom hanks o comedie frumoasa

| DorelVagabondu explică:

Astăzi am găsit filmul, nu era chiar ce am scris eu în descriere, filmul e American Pie : Beta House. Însfârșit, după 3 ani laughing

| WouldYouDance19JLT a răspuns:

Din descrierea ta presupun ca se numeste "Doi baieti si multe fete", eu filmul asta l-am vazut, tot pe ProTV☺(si era de asemenea cu 2 tipi ce merg la facultate, bla bla bla.). Nu sunt sigura, dar nu stica sa încerci