| KeepBreathing a întrebat:

Hei! Îmi aduc aminte că am văzut acum câțiva ani un film horror cu o casă (futuristă) în care erau capturate niste fantome și la un moment dat cineva le da drumu, din greșeală, și încep să bântuie prin casă și încearcă să îi omoare pe cei care locuiesc acolo, oamenii fiind blocați în casă. Și țin minte că personajele principale erau un bărbat și copii lui(un băiat și o fată parcă), iar mama copiilor moare la începutul filmului din nu știu ce motiv. Și țin minte că fantomele acelea erau controlate de o mașinărie sau ceva de genul acesta.
Mă chinui de ceva vreme sa îmi amintesc numele filmului, însă nu reușesc. Mă poate ajuta cineva?
DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| Paraschivstefan10 a răspuns:

Cele 13 fantome. The Thriteen Ghosts https://www.youtube.com/watch?v=EexpNs4cVtk

| KeepBreathing explică (pentru Paraschivstefan10):

Da, asta este. Mulțumesc mult de tot!

| Paraschivstefan10 a răspuns (pentru KeepBreathing):

Cppp happy vizionare placuta.