| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un film acum o luna parca si nu mai stiu cum se numeste.Era o familie cu o fetita mica si se muta intr-o padure, alaturi de sora mamei fetitei.Sora ei se muta intr-o rulota. Fetita, mama ei si sora mamei sale puteau vedea spirite si fetita se imprietenise cu un mosneag pe numele Gordy.Isi luasera un caine pe care il chema Sefu'. Mama o gaseste inecata in cada si cand a scos-o a vomotat viermi cu rumegus.

2 răspunsuri:
| Qunii a răspuns:

The hauting in connecticut 2. :*
Sa-l vezi si pe 1, e super.

| Georgicuță a răspuns (pentru Qunii):

Mersi mult, d-aia am întrebat că mi-a zis cineva că sunt două părți, dar nu mai țineam minte numele