| Hathor a întrebat:

Buna acum cateva saptamani am vazut un film pe TV2, Dar nu l-am vazut de la inceput si nu stiu cum se numestesad sa va povestesc putin din el:
Era o fata blonda cu parul pana la umeri care traia impreuna cu iubitul ei in padure. Iubitul ei era mut asa se nascuse iar tatal lui murise mai traia decat mama lui dar nu impreuna mama lui statea intr-o rulota tot in padure...Mama lui credea ca fata era vrajitoare ca ia influentat fiul sa nu mai comunice cu ea! Mama lui avea un caine, cainele murise si femeia se inpuscase pentru ca, credea ca numai are pentru cine traii... O mica parte din film

Stie cineva cum se numeste?

1 răspuns:
| PeAcE a răspuns:

Daca imi spui in ce zi l-ai vazut si aproximativ ora atunci iti zic cum se numeste filmulbig grin.