| petrovicimarius98 a întrebat:

Am vazut un film extrem de bun "The lucky one" e drama, actiune chiar si comedie. Cine poate sa imi zica cateva filme genul acestuia?

Răspuns Câştigător
| Fabb a răspuns:

Uite aici cateva :
Dear john,A walk to remember,Remember me,The vow,P.S I love you,The notebook, Sweet november, Never let me go, Midnight in Paris, Crazy stupid love, Letters fot Julliet, Water fot elephants, Eat pray love, 17 again, Charlie St. Cloud.
FUNDA?

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Gen The Lucky One (2012): Dear John (2010),Hanover Street (1979)

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

The Lucky One este povestea unui puşcaş marin care supravieţuieste celor trei detaşări dificile pe care le are în Irak. El atribuie norocul său unei fotografii a unei femei pe care a găsit-o în Irak şi pe care n-o cunoaşte. El decide să-şi întâlnească "talismanul norocos" în momentul în care se întoarce în Carolina de Nord.

Filmul este bazat pe romanul cu acelaşi nume de Nicholas Sparks (Nights in Rodanthe/Nopţi în Rodanthe, A Walk to Remember/O iubire de neuitat şi Message in a Bottle/Mesaj de departe).

Bafta.

| SomnoroasePasarici a răspuns:

Salut,Acesti film daca spui ca are din toate este un thriller. Funda?