| Alin2010nnn a întrebat:

Am vazut un film la tv si nu mai stiu cum se numeste! Era cu doi oameni (Sot, sotie) si mergeau in o masina rosie jeep ceva mai veche si li se strica si vine un om care conducea un tir si se ofera el sa o duca pe nevasta acestui om la un fel de "han" pana repara el masina si cand ajunge acolo nu o vede pe nevasta lui nici pe cel ce conducea tirul...Si afla ca ea e rapita si asa mai departe...Stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| WalterWhite a răspuns:

Stiu exact despre ce film este vorba : Se da pe Pro Tv luni de la 20:30 http://www.cinemagia.ro/filme/breakdown-disparitia-6229/