| alessiacris14 a întrebat:

am vazut un film pe net cam de mult si am uitat siteul imi poate zice cineva cum se numeste big grin... era vorba de un ciobanesc german care este rapit si vandut si ajunge caine de sanie alaturi de husky se ataseaza de noul lui stapan iar cand moare aceasta, el pleaca sa traiasca cu iubita lui lupoaica in padure alaturi de lupi ....multumesc anticipat FUNDA

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Filmul descris de tine in intrebare se numeste ''Col Alb-White Fang''.

| XoMasquaradeXo a răspuns:

Colt-Alb se numeste si este si carte