| BountyWG a întrebat:

Are cineva hack pentru parola de la facebook? Cineva mi-a spart contul si nu am acces la nimic.Multumesc

6 răspunsuri:
| Cts_Florin_1990 a răspuns:

Pe bune? Vezi ca ai acolo pe fb " Ai uitat parola? ", unde iti cere adresa de e-mail. Bagi adresa pe care a fost inregistrat contul, si pam pam, s-a rezolvat. Bafta

| Immortal69 a răspuns:

Nu exista asa ceva, incearca sa o recuperezi cu ajutorul numarului de telefon sau prin mail.

| Catalinhhh a răspuns:

Din nefericire pentru tine nu exită... Ce vezi pe YT și altele sunt false. Dacă ar fi așa am fi toți hackeri.
Introdu nr tău de telefon sau e-mailu pentru recuperarea parolei.

| BountyWG explică (pentru Immortal69):

La nr am acces.Dar problema e ca eu nu mi-am pus numarul.Si nu mai am acces nici la emal si stiu ca pot baga alt email si apoi sa trimit la 3 prieteni, dar mie nu imi apare asta.Stiu ca unii aveau hackuri.

| Immortal69 a răspuns (pentru BountyWG):

Dai ca ti-ai uitat parola, dupa iti pui numele si trebuie sa-ti apara variantele de resetare si undeva pe acolo ca nu ai acces la ele, poate ajuta asta de acolo te descurci.

| StefanAlexandru1427 a răspuns:

Nu exista hack-uri pentru facebook, yahoo, twitter etc. Vezi ca ai butonul: ''Ai uitat parola?''. Iti poti reseta parola de acolo. Succes!