| AvM94 a întrebat:

Mi-a fost spart contul de facebook si schimbata parola...am incercat toate cele de pe facebook si tot nu merge.

Răspuns Câştigător
| Fresh a răspuns:

Lasa facebook-ul ca nu e bun de nimic... pierzi ore intregi la calculator din cauza lui... eu mi-am dezactivat contul ..si crede-ma ca e mult mai bine de atunci happy Bafta

2 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Dă pe Recover password!
Urmează paşii şi problemă rezolvată.

| luma a răspuns:

Daca contul tau a fost spart nu il poti recupera decat de la cel pe care ti la luat.Am cativa prieteni care mai fac asa doar ca sa se razbune pe acea persoana deci sar dutea sa stii cine ti la spart. Sper ca te-am ajutat