| TheHunter38 a întrebat:

Mi-a fost spart (parola) de la contul de facebook, stiu si cine a fost. Exista metode sa imi recapat contul (si adresa de mail pe care este contul e spart).

5 răspunsuri:
| akaleesh20 a răspuns:

Nu iti trebuie program. cand intri pe messenger iti arata ca parola nu este buna.ok! da click pe "forgot password" si te va duce la o pagina de yahoo. da click unde scrie sub "sign in" pe "I can't access my account" apoi pe a 3-a bulina, apoi vezi etapele de recuperare parolahappy funda?

| akaleesh20 a răspuns:

Apoi poti recupera si facebook-ul!

| Emmaem a răspuns:

Cred ca nu...dar poti sa iti schimbi porola de la facebook big grin

| Palaga_Alexandru_1995 a răspuns:

Si mie mi-a fost sparta parola de facebook.dar mie mi-au schimbat si adresa de mail? ce pot sa fac?

| TheHunter38 explică (pentru Palaga_Alexandru_1995):

Mi-am recuperat contul, ca am aflat cine era vinovatu, si i-am spart si eu codul lui de la mess.
La final am facut schimb de conturi, el mi-a dat inapoi contul meu de facebook, iar eu i-am dat inapoi contul de mess.hee hee