| anca26pitic a întrebat:

Cineva mi-a spart contul de Facebook si mi-a schimbat parola, nu pot sa o recuperez deoarece nu am acces la numarul de telefon trecut pe Facebook(numarul era folosit si ca e-mail pentru conectare ).
Ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| laeimbrea a răspuns:

E cam nasol dacă nu mai ai acces la numărul de telefon, singura soluție este să dai pe butonul "Ai uitat parola?" si acolo iti băgai adresa de mail pe care este contul si iti venea pe mail un link/un cod care te ajuta sa iti schimbi parola, fără mail sau numărul de telefon nu prea ai cum sa le schimbi.

Încearcă cu adresa de mail, dacă o mai ti minte.