| BømbøniikáDøLLcee a întrebat:

As dori si eu cateva filme de comedie, dar sa fie vorba despre copii/bebelusi.De exemplu: "Sunt plecat in oras" (cu bebelus),"Singur acasa (toate partile le-am vazut)" (e vorba despre un copil).Daca puteti sa-mi sugerati alte filme de genul acesta,va rog sa-mi scrieti cat mai repede happy. Cine da cele mai bune filme, PRIMESTE FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

Little men(un fel de copil)
Bona de la fortele speciale

4 răspunsuri:
| casandra12345 a răspuns:

Uite aici mai multe filme, gasesti cu rencenzii, trailer, cu tot: http://www.subtitratonline.eu/? s=bebelus

| BømbøniikáDøLLcee explică (pentru casandra12345):

Pai mie imi trebuie numele filmului...Stiu sa caut siteuri de filme, dar de unde sa gasesc filmele daca nu stiu cum se numesc? Totusi mersi ca mi-ai raspuns happy

| NoThanks a răspuns:

Buna. Stiu un film tare bun, care trebuie vazut. Nu este chiar cu un bebelus, insa este cu un om mic, infractor ce fuge de politie si se da drept bebelus intr-o familie. Filmul se numeste " Ala micu' ". Vizionare placuta! happy

| BømbøniikáDøLLcee explică (pentru NoThanks):

Stiu..Si pe acesta l-am vazut dar iti multumesc mult pentru raspuns happy