| Laurentzziu a întrebat:

As dori si eu sa stiu cum se numeste filmul acela in care o mama si doi copii(fata si baiat) ajung pe o insula sau ceva de genul cand copii erau mici. Acolo mama ii invata pe copii sa citeasca iar acestia ii citesc ceva religios cand aceasta moare, iar dupa ei traiesc acolo pana sunt descoperiti cam pe la varsta lor de 18-20 ani. Cam atat imi aduc aminte din el, funda care imi spune numele filmului, mersi :*

Răspuns Câştigător
| TaraXdd a răspuns:

Laguna albastra. happy E foarte frumos filmul :*. Sa vezi ambele parti si pe prima si pe a doua.

| DanielaGabriela a răspuns (pentru TaraXdd):

Este de fapt Reintoarcerea in laguna albastra, l-am vazut si eu pe acasatv happy.Mai e un film Laguna albastra, acolo este aceeasi poveste insa cu un barbat[bucatar] si 2 copii. Iar in Reintoarcerea in laguna albastra este cu o femeie si 2 copii. Cautal pe net Return to the blue lagoon (1991). sper ca te-am ajutat :*

| TaraXdd a răspuns (pentru DanielaGabriela):

Da laughing asa ceva, eu l-am vazut demult si nu mai tineam minte exact, dar stiam eu ceva de 2 parti.

6 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

Poate Laguna Albastra?big grin

| alina101 a răspuns:

Laguna albastra.

| AnnieJ a răspuns:

Laguna albastra happy.

| MadutzaPuP a răspuns:

Cred ca laguna albastra