| piftel a întrebat:

as vrea niste seriale pentru copii 12 ani,acceptate de parinti si sa nu fie animeuri(in afara de prison break,grimm,supernatural, the walking death). Multumesc, dau funda pentru 4 cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| IAmJustSmarterThanYou a răspuns:

Merlin, Pretty little liars, Once upon a time, Dead like me, Charmed, The Nine Lives Of Chloe King.
Astea le-am vizionat si eu. Sper sa iti placa.
Funda?

5 răspunsuri:
| TPU3455353576 a răspuns:

Vampire daries foarte normal

| piftel explică:

La suleyman ma uit pe apucate, imi place cand se impusca Ibrahim Pasa.Are o tinta...

| Sweetyy44 a răspuns:

Pariu cu viata, Iubiri secrete, Suleyman(dar nu prea cred) big grin

| piftel explică (pentru Sweetyy44):

Pariu cu viata:bleahh
Iubiri secrete:bleahh
Suleyman:I realy love it!

| Sweetyy44 a răspuns (pentru piftel):

Eu doar ti-am recomandat ar trebui sa imi multumesti avand in vedere ca ai doar 2 raspunsuri! Si parintii te lasa sa te uiti la Suleyman? Eu urasc serialul, turcesc= naspa ) E cel mai prost serial vazut vre-odata! Dar fiecare cu gusturile lui.