| MarinVsc1998 a întrebat:

As vrea si eu niște anime-URI gen naruto, fairy tail sau one punch man. Sa aibă chestia aia de forța, bine in one punch stiu ca nu e, dar la naruto si fairy tail este prietenia sau nervii care le aduc o putere asa mare. Ceva de genul caut si eu. Nu stiu cât ați înțeles, dar am zis sa explic ca poate ajuta. Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| Gradinaru_Gelu_1972 a răspuns:

1 kuroko no basket
2 tokyo ghoul

1 răspuns:
| Vulpe_Nicusor_1994 a răspuns:

Daca ti-a placut Naruto Dragon ball super este cel mai bun serial pentu tine mai ales ca sunt mai multe sezoane ca GT sau Z.Este in genul artelor martiale personajele sunt extrateresti (cum ar fi Piccolo sau Hit) saiyani (cum ar fi Goku sau Vegeta). Sper ca te-am ajutat