| claudiuclaus123 a întrebat:

as vrea si eu un film horror cu scene de groaza foarte tari adica sa sara vreunu de pe pereti sau unu sa sara in fata ta si sa iti cada lenjeria cand il vezi tongue ceva de genu asta nu prea mult sange findca e pentru cineva si planuieste sa il urmareasca cu o domnisoara ceva care sa te sperie nu sa iti faca greata. Dau funda la cel mai bun

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 13-a fantoma
The Grudge
Blody Mary film

8 răspunsuri:
| Stitch92 a răspuns:

Seria "Paranormal activity" a fost declarata drept "cea mai de groaza" serie. Merita vazuta.

| lSummerl a răspuns:

Devoratoru de vise, casa de ceara, comedie de groaza3, papusile cheaki

| LexiLaveil2 a răspuns:

Buna, iti pot recomanda un serial horror. Sunt unele scene care m-am speriat groazniclaughing

Poti sa il vizionezi. American Horror Story. Il poti viziona pe vplay, dar iti trebuie cont. Nu dureaza mult.

Vizionare placuta>big grin

| mimicool a răspuns:

Uite-te la "Don't be afraid of the dark".E pe bune horror! Sau ai mai putea sa incerci"Drag me to hell"

| KrysstalB a răspuns:

Mirror

| paulbossvl a răspuns:

Iti recomand chucki bread of chuky scary movie 4 saw 1-6 resident evil

| goleanatalia a răspuns:

House of Wax; Misterul Gemenilor; The Cabin in the Woods; Prometheus; The last house on the left; Night of the Demons. FUNDA?big grin

| deedee296 a răspuns:

The shining