| Anna17789 a întrebat:

Ziceti,mi un film de groaza fara scene romantice sau ceva de genu laughing m

Răspuns Câştigător
| NoKs a răspuns:

Pai o sa iti dau un site cu cele mai tari filme: cinemaxx(nu stiu daca e reclama, imi pare rau). Eu am vazut vreo 20 filme de groaza si cel mai tare a fost Bag of Bones(actor principal Pierce Brosnan). Apropo mai e unul chiar bun : "The Woman in Black". Sunt zeci de filme care au si descrieri happy. Sper ca te-am ajutat...Imi poti da funda te rog?

5 răspunsuri:
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Drag me to hell.Este pur si simplu genial.

| alex71yonutz a răspuns:

Saw 6

| TudorAlexandru a răspuns:

Drag me to hell. E prea tare

| Marr117 a răspuns:

"Drug me to hell", "The ring" happy

| andeandreea97 a răspuns:

The grudgewinking