| NuAmNumeLOL a întrebat:

Azi a fost ultimul episod din violeta, de pe disney channel. Vor mai fii? Si cum se numeste melodia de la final? Imi dati o lista cu numele cantecelor care au fost pe parcursul seriarului?

Răspuns Câştigător
| AndrutzaAda a răspuns:

Da va urma Violetta 2 dar va incepe pe 29 Aprilie. Tomas nu va mai apare. In locul lui va aparea un Italia pe nume Diego. Iar Leon se va indragosti de u fata noua numita Lara. Iar Francesca se cupleaza cu unul nou Marco. Iar Camila se va saruta cu Maxi. Cantecul de la final se numeste "Ser mejor". Iar cantecele de pe parcurs au fost:
E mi mundo
Algo suena en mi
Destinada a billar
Entre tu y eu
Voy por ti
Te creo
Juntos somos mas
Dile que si
Habla si puedes
Junto a ti
Tienes todo
Veo veo
Ven y canta
Podemos
(iti pot spune si melodiile care apar in violetta 2)
Funda? big grin

| NuAmNumeLOL explică (pentru AndrutzaAda):

Iti dau funda daca imi spui!

| AndrutzaAda a răspuns (pentru NuAmNumeLOL):

Tiam spus tot ce ai dorit.ce mai vrei? ti-am spus cantecele si informatii despre violetta2 si cand incepe. poti sa ma mai intrbi.

4 răspunsuri:
| yvaine a răspuns:

Buna,
Exita sezonul 2, dar deocamdata episoadele noi de pe Disney Channel s-au oprit. Conform wikipedia, sezonul 2 a aparut inca in unele tari, in special in America Latina.
Aici gasesti lista cu cantecele din serial:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Violetta#C.C3.A2ntece_din_serial

Daca raspunsul meu te-a ajutat si daca poti, ajuta si tu cu un vot aici:
http://creator.iqads.ro/NokiaLumia520/creatie/2817

| anonim1anonim a răspuns:

Da, vor mai episoade pentru ca incepe sezonul 2.Melodia de la finalul ultimului episod se numeste "Ser mejor".

Melodiile sunt:
1. En mi mundo.
2. Algo suena en mi.
3. Destinada a brillar.
4. Te creo.
5. Voy por ti.
6. Junto somos mas.
7. Entre tu y eu.
8. Dile que si.
9. Junto a ti.
10. Tienes todo.
11. Veo veo.
12. Habla si puedes.
13. Ven y canta.

Funda? big grin.