| 11Andreea a întrebat:

azi am deschis televizorul si am vazut ca mergea pe un canal de desene animate (minimax) el dupa ora 20:00 se inchide si merge alt ceva mergea un film pe engleza cu un baiat care auzea de la kilometri distanta si putea simti orice miros si el s-a dus cu prietenul lui intro padure si i-a spus ca in locul cela a simtit un cadavru, mai depoarte nu stiu ca cind am schimbat si apoi am dat ear la postul cela deja nu mergea nimic nu stiti cum se numeste filmul, DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Dupa minimax urmeaza Animax, dar daca ai cablu de la RDS nu merge Animax.
aici ai programul:
http://ro.animax.spti-prod.com/shows/schedule

6 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut. Dupa programul "Minimax" urmeaza "Animax". Iar ceea ce ai vazut tu ar putea sa fie http://www.animaxtv.ro/shows/un-varcolac-adolescent

| sensualus a răspuns:

Pe ce firma de cablu e minimaxu? depinde de ce canal baga ei dupa ora 20

| kameleonic a răspuns:

Mai mult ca sigur e Teen Wolf! happy

| サクラ a răspuns:

Animax nu este chiar pentru copii, este pentru cei cu varta mai mare de 12 ani deoarece cuprind scene mai violente, este opusul lui Minimax.

| TheAxeEffecT a răspuns:

Desenele de care zici tu sunt Teen Wolf. Funda?