| Condrache_Giuliano_2002 a întrebat:

care credeti ca sunt 5 cele mai bune filme cu jaf, dar cu evadare din puscarie?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bad Samaritan (2018), D'Ardennen (2015), Rescue Dawn (2006), Celda 211 (2009), Escape at Dannemora (serial, 2018- il poți viziona la HBO)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut filmul "trasnsport blindat". E film din 2009, dar e fain.

| Condrache_Giuliano_2002 explică (pentru anonim_4396):

Am sa ma uit la el, multumesc, poate dau si funda daca e fain filmul
Eu iti recomand :
The Last Heist (este un pic cam thriller dar ei zic ca e actiune)
Inside Man (actiune)
Escape Plan (actiune)

| HatzzzJhonule a răspuns:

E unu cu Tom Hardy nu știu cum se cheamă

| Condrache_Giuliano_2002 explică:

Sa fie si filme mai noi, nu gen Shawshank sau alte filme sub 2005, am uitat sa mentionez

| Unu15220 a răspuns:

Undisputed 1, 2 sau 3
Este mai mult fim de lupte: Detinuții din inchisoare se bat in ring pana la moarte. Invingatorul tuturor luptelor este eliberat.