| shawol a întrebat:

care este personajul vostru preferat din twilight?

Răspuns Câştigător
| MaraMarutza a răspuns:

Edward bella si alice

19 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Bella, Edward si Alice. Imi place si de altii, dar acestia sunt preferatii mei.

| KatnissEverdeen a răspuns:

Edward Antohny Masen Cullen

| shawol explică (pentru KatnissEverdeen):

Wow...ii stii tot numele... presupun ca esti un fan infocat nu?

| Scarlett011243 a răspuns (pentru shawol):

Si eu ii stiu tot numele lui Edward nu este asa o mare filozofie.

| KatnissEverdeen a răspuns (pentru shawol):

Nu neapărat. Vorba lui Rosalie nu e mare filozofie. laughing

| shawol explică (pentru Scarlett011243):

Ma refeream la faptul ca eu sunt o fana twilight dar tot nu eram interesata sa retin numele intreg al lui edward big grin

| izabelageorgiana a răspuns:

Bella, Edward, Carlisle, Esme si Alice. Dar si ceilalti imi plac mult.

| Scarlett011243 a răspuns:

Edward,Alice,Rosalie,Carlisle,Esme,Jasper,Emmett si Charlie :d

| shawol explică (pentru Scarlett011243):

Deci familia Cullen si Charliewinking

| Scarlett011243 a răspuns (pentru shawol):

Da asa este big grin

| shawol explică (pentru Scarlett011243):

Dar de Jacob iti place?

| Scarlett011243 a răspuns (pentru shawol):

Da imi place si de el mai ales in New Moon a avut un par superb, dar si In breaking Dawn mi-a placut mult cum a interpretat. :d

| shawol explică (pentru Scarlett011243):

Si mie imi place de el... mai ales dupa ce am citit cartea 4 si am vazut cat suferea cand o vedea pe bella cu edward... sad

| Scarlett011243 a răspuns (pentru shawol):

Asa este...

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Familia Cullen (cu tot cu Edward) Bella, Jacob. Astia Sunt preferati.

| mriuls a răspuns:

Bella

| shawol explică (pentru mriuls):

Dar edward?

| mriuls a răspuns (pentru shawol):

Si el.

| victorbold a răspuns:

1Kristen Stewart si 2 Robert Pattinson