| Djnicnr a întrebat:

Care sunt cele mai bune filme de actiune si SF pe care le-ati vazut? As vrea si eu niste sugestii! Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Acţiune: The Bucket List (2007), Fight Club (1999), Knight and Day (2010), Killing Season (2013), Cast Away (2000), Death Proof (2007), The Count of Monte Cristo (2002), Rush (2013), Lone Survivor (2013), The Intouchables (2011), Bridge to Terabithia (2007), Open Road (2013), They Live (1988), Coraline (2009)...

SF: Melancholia (2011), They Live (1988), Lucy (2014)...

| Djnicnr explică (pentru NOname):

Iti multumesc frumos!

| NOname a răspuns (pentru Djnicnr):

Cu plăcere.

5 răspunsuri:
| Ollgutza128 a răspuns:

Hey) Nu prea stiu multe dar unul dintre ele sint Lusy, Avatar, Taken, Hunger Games)

| Djnicnr explică (pentru Ollgutza128):

Buna! Lucy si Avatar, vazute! Dar o sa incerc si Taken si Hunger Games! Iti multumesc frumos!

| Ollgutza128 a răspuns (pentru Djnicnr):

Cu placere))

Întrebări recente