| Roberrrrt3451 a întrebat:

Caut 2 filme si nu mai stiu cum se numesc. In primul film era vorba despre un barbat care a fost prins de o companie secreta si era obligat sa lupte ca intr-un joc video(telespectatorii vedeau ca si cum ar fi un joc si nu realitate)
In cel de al 2-lea film este vorba despre un hacker care a incercat sa sparga niste date despre guvern si a fost trimis la scoala de corectie! Acolo tuturor oamenilor ajunsi li se implantau un cip in cap cu ajutorul caruia erau controlati! Multumesc

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Posibil...

1. Gamer (2009)
The Condemned (2007)

2. Hackers (1995)
http://www.cinemarx.ro/filme/Hackers-Hackers-9419.html

| presus a răspuns:

Hackers?

| cristianosm a răspuns:

La primul "Ringul mortii"?

| Roberrrrt3451 explică (pentru cristianosm):

Nu este acesta dar mersi oricum happy