| Balicescu_Alex_1997 a întrebat:

Salut TPU, caut si eu un film pe care l-am vazut la tv creca acum 10 ani laughing Deci era vorba in film de o femeie cu un copil si in casa intrau niste hoti iar femeia avea o cameră secreta si il baga pe copil acolo iar in camera asta erau si camere de vedere si copilul putea sa vada in afara camerei si hotii o prindeau pe femeie si o violau, parca doar atat mai tin minte sad

Răspuns Câştigător
| GPA a răspuns:

Probabil te referi la "Panic Room" (Camera de refugiu)

J.Foster

https://www.google.com/......https?/url

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru GPA):

In film femeia era violată aici nu este asa

12 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Panic room, îl știu.

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru Legion7X):

In film femeia era violată aici nu este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creca, se scrie cred că nimic nu sti.

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru anonim_4396):

Asa este, m-am grăbit

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Balicescu_Alex_1997):

E ok, dar nu ai spus pe ce program ai vazut acel film, ca nu stim exact ce anume dorestri, daca filmul l ai vazut demult slabe sanse sa il gasesti, poate floresdemayo sa te rezolve, ea este specialistă in filme vechi o pasionată fata aceasta.

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Panic room este filmul

| Balicescu_Alex_1997 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dar nu este asta filmul in filmul ala femeia era violată

| Atotstiutorul8888888 a răspuns:

Panic room