| r4uLLLLLL a întrebat:

caut si eu un film si nu stiu cum se numeste. l-am vazut cand eram mai mic. era cu un trib dinasta de canibali sau nu stiu cum sa-i numesc. acest trib a fost atacat de alt trib. ii iau ostatici. si unul, eroul principal scapa..si fuge si o imagine ar fi. cand el sta jos la capatul cascadei si ii priveste pe dusmani care sunt sus. inca un indiciu ar fi ca isi puneau pe fata. niste dungi asa albastre. va rog care stie. va rog mult dau funda fac orice big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apocalypto (2006) E smecher rau ti-l recomand 100% big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cumva in tribul ala atacat era unu care avea o familie si trebuia sa nasca sotia lui? stiu ca am vazut un film asa, doar ca era pe vremea incasilor.

| r4uLLLLLL explică (pentru anonim_4396):

Daaa exact sotia lui trebuia sa nasca. si a ascuns-o intr-o gropa sau fantana ceva. big grin Si Wetfire, daca ma iei cu din astea. nicio sansa la funda happy

| r4uLLLLLL explică (pentru anonim_4396):

Sti cum se numeste? big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru r4uLLLLLL):

Apocalypto (2006) E smecher rau ti-l recomand 100% big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apocalypto (2006)
http://www.youtube.com/watch?v=ECy3Y99Sfqc

| r4uLLLLLL explică:

Multumeeesc, am dat funda lu' dragon ca el a zis mai inainte. oricum multumesc muult!

| Wetfiree a răspuns:

Pai cauta si tu ....mm...cauta imagini cu filmul in care erau niste canibali! sau nush..chair nu imi pot da saeama dar cauta asa sigur vei gasi! FUNDA!?