| talibanu112 a întrebat:

.Caut un film care l-am vazut acum ceva timp si as dori sa-l vad iar dar nu stiu cum se cheama ..nu stiu daca ma puteti ajuta...filmu era in felu urmator...incepea cu unu de la criminalistica care facea curat intro vila steregea niste canapele albe de sange facea curat pe la geamuri cu betisoare de urechi acest omu era de culoare neagra.Dau funda care ma ajuta sa gasesc filmu..imi cer scuze ca adresez aceasta intrebare la categoria asta

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Https://www.facebook.com/groups/221656478022100/?fref=ts Incearca sa postezi aici, poate stie cineva.