| Florin3234 a întrebat:

caut un film daca ma puteti ajuta stiu doar anumite lucrurile asa ca am sa vi le enumar era pe un canal mi se pare protv dar nu sunt sigur la data de 31.12. 2015 am vazut cateva secvente, era un film roman, si a avut o replica de mi-a ramas in cap zicea " Te consideri atata de bogat incat sa iti permiti sa ai demnitate " eu am scris pe telefon numele " filantropul " dar nu e filmul si cam atat sper sa ma puteti ajuta.

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Incearca filmul Cuscrii.

| Florin3234 explică:

Nu e filmul cuscrii da stiu da e pe acolo stiu ca am vazut si secvente din el