| Hyunakim a întrebat:

SALUT TPU!
Caut un film horror, văzut de mult (prin 2015), dar care nu mai stiu cum se numește. Ofer fundă pentru cine ma ajută să îl găsesc.

Este vorba despre un restaurant pentru VIP-uri, unde mâncarea era făcută din carne de oameni. La un moment dat, afacerea familiei trece de la tata la fiu, iar fiul își decapitează tatăl, păstrându-i capul intr-o vitrină din birou. Tipu ăsta avea și o asistenta, ambii fiind asiatici. Asistenta asta avea in păr 2 chestii tip cuțite.
O fază memorabilă din film este: mai mulți oameni se infiltrează, printre care si un gras. Nebuna de asistenta face sex cu el, cât stătea pe o masa de masaj, ca apoi să îl omoare cu cuțitele din păr și ii taie penisul, care, mai apoi, va ajunge sa fie gătit si mâncat de unul dintre cei cu care a venit.

Sper ca sunt destule informații și că mă poate ajuta cineva.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi putin K-Shop (2016)

| aditimus a răspuns:

Filmul se numeste Gravy din 2015, funda & multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meat Grinder se numește filmul.

Vizionare plăcută happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu e ala asta e mult mai interesant și captivant.