| Vogelspinne a întrebat:

caut un film pe care nu l-am terminat de vazut...treaba este ca nu stiu nici cum se numeste filmul respectiv,am sa va spun inceputul filmului... poate o sa va dati seama,filmul incepe cu un om care sta intr-o benzinarie sa plateasca benzina ce a cumparat-o, intre timp apar si 2 politisti in benzinarie sa cumpere ceva, omul nostru se sperie de cei 2 politisti deoarece masina in care a bagat benzina era furata,el ea o ostatica ii fura masina si pe urma vrea sa plece spre mexic sa scape de politie, stiti cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Eliene a răspuns:

Buna!
Daca ai vazut filmul recent, poti cauta pe net programul tv din data de....si poti gasi filmul, daca nu mai stii data si daca ai retinut numele unui actor - ii poti cauta filmele si poate dai peste el.
Poate te ajuta cu ceva. Eu altceva nu mai stiu.
Succes!