| Ryder007 a întrebat:

Caut un film Romance/Drama daca nu ma insel, este vorba despre 1 baiat care este indragostit de o fata, acea fata are o prietena cu defecte (pe parcurs fata cu defecte da peste un tip (dentist) care o ajuta si devine o fata frumoasa) dupa ce o vede baiatului nu i mai place de prima fata si la sfarsit nu stiu cum sunt impreuna.

Imi cer scuze ca nu e detaliat prea bine dar nu imi aduc aminte prea multe. Stie cineva cum se numeste filmul? a fost dat pe HBO acum ceva timp.

Răspuns Câştigător
| Aziul a răspuns:

The Hottie and the Nottie...cred ca e astahappy sper sa iti fie de ajutor.