| Type a întrebat:

Ce anime de actiune, aventura, comedie, de toate genurile nu conteaza, stiti. Dar va anunt ca sunt un fan inrait de anime-uri si am vazut foarte mult in special Naruto Shippuden, bleach, one piece, fairy tail, si asa mai departe.

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut.
- trilogia Dragon Ball
- Yu Yu Hakusho
- Street Fighter II V
- Condor Hero
- Rurouni Kenshin
- Mouretsu Pirates
- Hakuouki (3 sez)
- Senjou no Valkyria
- Phantom: Requiem for the Phantom
- Btooom!
- Gantz (2 sez)
- Muv-Luv Alternative: Total Eclipse
- Blue Gender
- Mobile Suit Gundam 00 (2 sez)
- Zegapain
- Katekyo Hitman Reborn

Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cowboy bebop

E definitoriu

| RockAddicted a răspuns:

NANA,Sword art online,Romeo X Juliet,Naruto SD, Vampire Knoght, Elfem Lied, Kaleido Star, Ouran Hight School,

| YuukiDream a răspuns:

Pai mie mi-au placut foarte mult Shakugan no Shana ( I, II si III [final]), YuruYuri (are 2 sezoane), Inazuma Eleven (simplu, GO si Go Chrono Stone), Magi, K-On, Nana, Kilari, Kaleido Star, Naruto SD: Rock Lee no seishun happy Sper ca macar unul sa iti placa happy

| Type explică (pentru YuukiDream):

Si mie me-a placut mult mai ales hakugan no Shana si restul in afara de yuruyuri de asta nu am mai auzit.