| ucvfcsb a întrebat:

Ce filme gen Inger si Demon sau Codul lui Da Vinci stiti?

5 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Hey!
Încearcă :

-The Last Legion
-Sherlock Holmes: A Game Of Shadows
-National Treasure
-Next
-Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides
-The Mummy Returns
-National Treasure: Book Of Secrets
-The Day After Tomorrow
-Fantastic Four: Rise Of The Silver Surfer
-Lara Croft: Tomb Raider
-Van Helsing
-Knowing
-The Bourne Supremacy
-The Terminal
-Night At The Museum: Battle Of The Smithsonian
-Night At The Museum
-Enemy Of The State

| Cristi94de a răspuns:

Salut, eu iti recomand seriarul supernatural happy. Acolo ai ingeri, demoni, zombi, tot ce vrei tu. Sunt si cateva filme cum vrei tu, dar nu sunt prea reusite. Deci daca ai rabdare si vrei un serial reusit, uitate la supernatural.

| ucvfcsb explică (pentru Cristi94de):

Imi poti spune cate sezoane sunt? Se mai fac sau s-a terminat?

| Cristi94de a răspuns (pentru ucvfcsb):

Salut, momentan sunt 8 sezoane. Sezonul 8 inca se produce, in fiecare Miercuri apare cate un episod. Din cate am inteles cand or semnat contractul pentru sezonul 8, or semnat si pentrul sezonul 10. Deci cred ca o sa mai fie inca 2 sezoane din supernatural.

| Cristi94de a răspuns (pentru ucvfcsb):

*Corectez, inca se produce sezonul 9, nu sezonul 8. Nu stiu ce o fost in capul meu laughing. Deci momentan este sezonul 9, dar se lucreaza si pentru sezonul 10.