| alexandrabucur30000 a întrebat:

Ce filme gen codul lui da vinci, codul bibliei stiti?
filme dintrastea de "sfarsitul lumii"

8 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

2012 (e un film.)

| supremxxxoxo a răspuns:

Numere fatale >Knowing (2009)< Un film extraordinar despre sfarsitul lumii si chiar se sfarseste. Cu Nicolas Cage actor principal.

| supremxxxoxo a răspuns:

Numere fatale >Knowing (2009)< Un film extraordinar despre sfarsitul lumii si chiar se sfarseste. Cu Nicolas Cage actor principal. Recomand acest film. Nu am vazut vreodata un film atat de bun despre sfarsitul lumii. Este unic.

| IssabellaLoLa a răspuns:

Apocalipsa
......cam atat thinking

| Sasha203 a răspuns:

Buna..Ai putea urmarii filmul "Life after people", Nu se incadreaza neaparat in genu... sfarsitul lumii dar e foarte interesanthappy

| alexandrabucur30000 explică (pentru Sasha203):

Multumesc

| Sasha203 a răspuns (pentru alexandrabucur30000):

Cu mare placere, sper sa iti placa

| dragosmarty a răspuns:

Constantine(2005),Silent Hill, 2012 the Movie daca mai vrei ceva in genul codul lui Da Vinci..Ingeri si Demoni