| FilmeHorror a întrebat:

ce parere aveti despre urmatoarele filme si daca merita vizionate (fara povestire va rog) :
Dead Silence
Saw
Beneath
The Grudge 2 si 3
Apartment 1303
Nothing Left to Fear

Si daca mai stiti si alte filme la care sa nu imi pierd timpul(Horror)
Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dead Silence este un film bun, chiar daca nu e tocmai noi.Reguzorul filmului a contribuit si la alte filme horror de succes, insa chiar acum nu imi amintesc titlul. Deci, Dead Silence te tine in suspans, nu stii cand vor aparea scene bruste. E muzica lenta, pasnica, intuneric... si BRUSC! Apare ceva big grin Are fenomene stranii, sau fantome, spirite, cum vrei tu sa le spui, nu are psihopati cu drujba, sunt dinaia destui prin america si alte tari big grin

Noting left to fear... nu am apucat sa vad chiar tot filmul,,, e ma idegraba ceva gen zombie, si machiajul nu e chiar atat de reusit. Pe mine m-a cam enervat. Arata de parca un pusti filma cu un aparat oarecare si personajele erau machiate care cum s-a putut,,,
The Grudge 2 si 3, iarasi nu am vazut, dar sunt realizate de japonezi, ce mai vrei?! Sigur sunt misto!

1 răspuns:
| SongokuJR a răspuns:

Sunt toate foarte ok big grin părerea mea