| ยςα a întrebat:

Cei care va uitati la telenovela teresa... imi poate spune finalulbig grin
funda

Răspuns Câştigător
| FunAngel2650 a răspuns:

Eu ma uit la teresa dar nu sunt curioasa sa vad finalul deoarece dupa nu mai are esenta filmul...si de aceea nu ma uit.Dar daca vrei sa vezi finalul scrie pe youtube,, Teresa- el grand final" nah si gasesti! funasmugsmugwinking 3|@>big grin

1 răspuns:
| sonia7026 a răspuns:

Teresa ramane cu arturo si mariano cu prietena teresei. tatal teresei moare. funda?big grin