| Love_6750 a întrebat:

Voi va uitati la telenovela Teresa? Eu da si sunt de parere ca e o telenovela super tare. Voua va place?

Răspuns Câştigător
| Denisa60 a răspuns:

Daaa e foarte tare, Teresa este foarte rea dar imi place la nbunie de ea in schimb mie teama sa nu i se inteample ceva rau pentru ca face cam multe rele imi dai funda te rog?

5 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Eu ma uit si imi place foarte, foarte mlt. teresa arata superb, precum si prietena ei.imi place mlt de mariano!happy
e dragut si se comporta si frumoslove struckpe profesorul ala nul suport de nici o culoare.nici eu nu stiu dclaughing
daca ar fi sa aleg cele mai frumoase filme, teresa sar strecura, printre ele.winking

| bábýdőll_1751 a răspuns:

Da ma uit seara de seara, nu ratez nici un episodlaughing daca apuci sa te uiti te captiveaza fiind nerabdatoare sa afli ce se va mai intampla.

| SERIALS a răspuns:

Am vizionat 45 episoade!

| monica2201 a răspuns:

Si eu ma uit si imi place foarte mult. Teresa e rea.Dar imi place personajul ei. Imi place ca este ambitioasa. Dar nu cred ca a facut bine renuntand la iubirea adevarata. love struck

| anushhh a răspuns:

Ador telenovela teresa