| Bluegreyeyes a întrebat:

cine-mi spune si mie "O mie de intamplari mortale" de pe Sport.ro cand si la ce ora e? Stiu ca e luni de la 22, mai sunt si alte zile? Vreau sa le vad pe toate si nu reusesc sa dau de ele, am mai prins sambata de la 23...

5 răspunsuri:
| ghostbusters a răspuns:

Luni si sambata ora 22:00
si eu ma uitam la emisiunea asta, dar acum le vad pe net

| Bluegreyeyes explică (pentru ghostbusters):

Culmea e ca ultima oara cand am vazut ca ziceau programul, ziceau luni, marti, miercuri si sambata, si chiar in saptamana aceea nu era deloc cum au spus ei.

| ghostbusters a răspuns (pentru Bluegreyeyes):

Stiu! acum 2 luni l-am vazut vinerea la 22:00.eu mai bine episoadele le caut pe net

| Bluegreyeyes explică (pentru ghostbusters):

Da, doar ca voiam sa vad si episoadele noi, din prima jumatate, a doua jumatate sunt din cele vechi

| bcalex96 a răspuns:

Salut,Vplay fa-ti cont si ai acolo toate sezoanele doate episoadele.