| wArBoY44 a întrebat:

....cn imi poate da niste` filme gen horror, comedie 2011/2012? pentru ca vreaqu sa ma uit pe seara la un film cu o fata dar nu stiu...straight face

4 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Daca vrei sa o speri putin ar fi bine sa va uitati la Exorcismus,e despre o fata care e posedata si fara sa vrea le face rau apropriatilor, il cheama pe unchiul lui, fost preot sa faca mai multe slujbe de exorcizare, dar ce nu stia familia era ca ia a chemat diavolul printr-un semn satanic desenat pe gresia din baie cu sunge, numai unchiul stia.Si ce nu stia nimeni era ca preotul nu voiam sa scoata diavolul, el incerca sa dovedeasca existenta lor, prin infuriarea diavolului(in timpul slujbelor el punea o camera de filmat si o lega de un scaund unde ii lega mainile si picioarele.Fratele ei este lovit de masina din cauza ei, prietenul ei moare intr-un accident de masina deoarece fata face o criza in masina ca vede gandaci pe fata lui.Mama cand afla isi baga un cutit in stomac, pe tata il omoara chiar ea.Vine adevaratul diavol si ii cere sa omoare pe preot deoarece a vazut casetele cand voia numai sa o inerveze. Fata dupa un timp de gandire isi baga cutitul in stomac.Dar nici preotul nu scapa caci se spanjura singur.Singuri din familie care au ramas au fost fata, caci nu a muri, si mama ei dar din cauza cutitul mama a ramas cu picioarele paralizate si cu niste sechele. Diavolul o paraseste pe fata caci crede ca e moarta. Funda?

| AriannaAri a răspuns:

Buna,
iti voi spune cateva care mie personal mi-au placut.
Horror:
- The grudge
- The ring
- Shutter
- The Unborn
- The omen
- The Rite
- Final destination
- Bag of bones
- Exorcismus

Comedie:
- Little man
- White Chicks
- The change-up
- Love wrecked
- Ted
- Rat race
- American pie
- Jack and Jill
- Just Go with It
- What to Expect When You're Expecting
- That's my boy
- The dictator
- Bad teacher
- One for the money
- EuroTrip
- LOL

Sper ca ti-am fost de ajutor.
Pa, pa.

| Answer17 a răspuns:

Paranormal activity 1 este cel mai tare film ever! uita-te noaptea cand esti singur si asculta in casti pentru ca are niste efecte sonore super!

| timilian90 a răspuns:

The ring 1 sau 2 / dead silence / drag me to the hell / the eye / the unborn / The Last House on the Left / room 1408 / Friday the 13th / one missed call cred ca ajung, le-am vazut pe toate si le da nota 10 la toate