| R1e2b3e4c5a6 a întrebat:

Cum il cheama in realitate pe Vural din Fatmagul? Merci anticipat. :* happy

Răspuns Câştigător
| xPatriciaa a răspuns:

Buna! Pe Vural din Fatmagul il cheama in realitate Bugra Gulsoy.

Nu obisnuiesc sa cer funda, dar crede-ma ca mi-a luat ceva timp sa gasesc aceasta informatie pentru tine!
Pa kiss

| R1e2b3e4c5a6 explică (pentru xPatriciaa):

Asa il cheama? happy Unde ai gasit?

| xPatriciaa a răspuns (pentru R1e2b3e4c5a6):

Pe kanalD.ro -la rubreica despre Fatmagul si scrie pe undeva pe acolo dar e mai mult de citit big grin

| R1e2b3e4c5a6 explică (pentru xPatriciaa):

Aha... multumesc multhappy

6 răspunsuri:
| ORDKEO a răspuns:

Pe Fatmagul-Beren Saat pe Vural -Bugra Gulsoy

| R1e2b3e4c5a6 explică:

In legatura cu primul link. cum poti vedea episoadele? Am intrat pe el dar nu imi zice nicaieri unde le pot vedea...

| R1e2b3e4c5a6 explică:

Imi zici... te rogggggg...puppy dog eyes