| c0l0rFuLLSkY a întrebat:

big grin... stie cineva cate chitari din alea roz, de la concursul in care poti castiga o chitara semnata de Demi Lovato, or fost in filmul Camp Rock 2?batting eyelashes fundita love struck!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kira9747 a răspuns:

Sunt 8, sunt sigura 100%

| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna happy eu am numarat 8 si l-am vazut de doua ori la TV si tot 8 am vazut si prima si a doua oara.

| c0l0rFuLLSkY explică:

Ba da s-a terminat in 19 septembrie happy dar doar de curiozitate am intrebat tongue si eu tot 7 chitari am numarat... Ms mult big grin!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar concursul nu s-a terminat? Eu am numarat 7.

| JustinEIubyMeu a răspuns:

Sunt 8!

| Cipi_3119 a răspuns:

Au aparut 7 chitare!