| Aizzor a întrebat:

De dragul vremurilor bune si pentru ca sunt fan Pokemon GO (singurul om care mai joaca Pokemon GO in 2017 happy ) m-am gandit sa ma apuc de seria Pokemon, credeti ca merita? Ce parere aveti despre acest anime?

Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Salut, am jucat si eu pokemon go ca majoritatea oamenilor, dar sa tinem cont ca in Romania nu a fost lansat oficial, deci nu sunt toate optiunile on, am renuntat sa alerg, asa ca am jucat cu cheat pana m-am plictisit si am renuntat.
anime-ul pokemon e fain, dar parerea mea ca e trecut, dar daca tie iti face placere e tot ceea ce conteaza, deci fa ce iti place nu ce cred altii. succes.

| Aizzor explică (pentru florinflorescu):

Chiar imi place raspunsul tau, ma motiveaza sa fac ceea ce imi place, mersi mult!

| TheAndi22 a răspuns (pentru florinflorescu):

Pokemon GO a fost lansat in Romania azi vara oficial si dispune de aproape toate (daca nu toate optiunule) posibile.
Oricum jocul a fost mai distracitv azi vara...acum mai nimeni nu mai joaca. happy

3 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

Ma bucur sa aud asa ceva, eu chiar incerc sa ajut oamenii sa se descopere si sa fie ei, intr-o lume in care societate ne vrea roboti si toti sa fim la fel, multumesc.