| Alexandra_Bianca_1998 a întrebat:

de unde pot cumpara si eu cartile de la the vampire diaries toate sezoanele din Pitesti
Multumesc pentru raspuns
Scuzati categoria dar nu am stiut care este potrivita
FUNDA

Răspuns Câştigător
| M4riusT a răspuns:

Buna iti recomand sa cumperi online sunt reduceri 50% pe www.elefant.ro. Succes

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

De ce trebuie sa le cumperi cand le poti descarca de aici gratis:
http://the-vampire-diaries-romania.blogspot.ro/......rilot.html

| Alexandra_Bianca_1998 explică (pentru horia2012):

Pentru ca vreau sa le pastrez
Multumesc ori cum

| horia2012 a răspuns (pentru Alexandra_Bianca_1998):

Cu placere.Asta e altceva, si eu am o o biblioteca plina de carti care mi-au placut si pe care le-am citit.