| Julya89 a întrebat:

Dintre cei care urmaresc serialul Mesaje de dincolo poate sa imi spuna cineva despre moartea lui Jim ( mai exact a murit si a reinviat sau ce s-a intamplat?). Dau Funda *

Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Jim a ramas in corpul acelui om si doar melissa il putea vedea cu adevarat cum arata in rest ceilalti oameni il vedeau ca pe acel motociclist(la infatisare ma refer)

6 răspunsuri:
| IngerAlb a răspuns:

Si eu urmaresc serialul.dar de cand a murit Jim nu prea mai inteleg..Stiu ca era tipul ala rau care s-a dus la cabana, iar Jim s-a dus la cabana si omul ala l-a impuscat. Apoi am vazut ca a murit si la un accident al unui om Jim a intrat in corpul acelui om..Acum Melinda vorbeste cu omul acela, adica ar fi reincarnarea.

| piTiCcu a răspuns:

Buna,uita-te la videoclipul asta sper sa intelegi ceva.
http://www.audioz.ro/......anian.html

| thewomaninwhite a răspuns:

Sufletul lui jim a intrat in corpul acelui motociclist si nu isi mai aminteste nimic

| Julya89 explică (pentru thewomaninwhite):

Si Jim a ramas in acel corp sau a facut cumva si s-a intors in propiul corp?

| Julya89 explică (pentru thewomaninwhite):

Vrei sa spui Melinda?

| thewomaninwhite a răspuns (pentru Julya89):

Da am incurcat numele

| thewomaninwhite a răspuns (pentru Julya89):

Jim a ramas in corpul acelui om si doar melissa il putea vedea cu adevarat cum arata in rest ceilalti oameni il vedeau ca pe acel motociclist(la infatisare ma refer)