| Robyeu a întrebat:

Doresc sa imi spuneti si mie cateva titluri de anime-uri psihologice, mister si actiune pe langa Death Note! Doar daca exista...

Răspuns Câştigător
| Inure a răspuns:

Zetsuen no Tempest, Mirai Nikki, Monogatari, Ergo Proxy, Kaiji, Kara No Kyoukai, The Skull Man, Texhnolyze, Genius Party. Toate le gasesti cu ro sub.

3 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Salut. Iti propun:
- Psychic Detective Yakumo
- Another
- Mirai Nikki
- ChäoS; HEAd
- Elfen Lied
- Gantz (2 sez)
- Deadman Wonderland
- Seikimatsu Occult Gakuin
- Gosick
- Dantalian no Shoka

Vizionare placuta! winking

| comsacodrut a răspuns:

Another mick,zum psychic, monotomogarini, tempst psy, death note, etc

| Robyeu explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri...Din pacate nu pot sa dau la toti funda, sper sa nu va suparati...Multumesc iar!