| denis987654321 a întrebat:

Doresc si eu niste anime-uri in care mc-ul este luat peste picior de toti si lumea rade de el dar ulterior devine popular si puternic!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ..iti pot recomanda asa : 1. Cel mai popular anime si anume Naruto, Naruto Shippuden
2. Tenjou Tenge (action, super powers, comedy )
3.Hajime no ippo (box, a little comedy )
4.Strike the blood (vampire, supernatural, ecchi )
5.Kiseijuu- (sci-fi, action, psichological )
6.Mahouka koukou no rettousei (magic, school, P.S.Must see )
Mai sunt si altele, dar nu-mi mai amintesc...

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

App,mi-am mai amintit inca unul, uita-te la Highschool dxd daca inca nu l-ai vazut! (Merita (Y), vezi ca sunt mai multe sezoane )

3 răspunsuri:
| 1Dezaxat a răspuns:

MC-ul? Tu vrei desene cu rapperi!?

| denis987654321 explică (pentru 1Dezaxat):

Mc = main character (personaj principal)