| catalinb a întrebat:

Salut, TPU, era odata un film cam asa: Deci era o fata care nu avea prieten si se apropria craciunul si nu avea iubit[ a mintit familia ca are iubit ] si a sechestrat un milionar si la dus la casa ei [ cabana unde era si familia ] si a petrecut craciunul [el vroia sa scape dar nu putea ], si pana la urma ii ia pe toti politia dar ii scoate milionarul pe toti [dar e un fel de comedie ] daca il stiti un nume big grin sau un link ar fi super

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Filmul se numea Holiday in Handcuffs(Sarbatori in catuse) si ea avea iubit, doar ca inainte sa-l prezinte la parinti el ii da papucii...

2 răspunsuri:
| catalinb explică:

Oki

| Alex_3984 a răspuns:

L-am vazut si eu, dar am un lapsus. Cand imi aduc aminte cum se numea o sa te anunt imediat:d