| hutustefan a întrebat:

era un film ceva gen ninja adica era un grup de tineri si fete si baieti nu mai stiu exact dar cred ca erau antrenati sa ajunga asasini, au fost grupati cate doi si pusi sa se antreneze iar in acest timp s-au imprietenit insa la sfarsit erau obligati sa se lupte cu colegul lor pana la moarte si din cate imi amintesc o fata era personajul principal

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Battle Royale (2000)?

| ziftode a răspuns (pentru Sn4k3):

NU
in Battle Royale erau obligati sa se ucida TOTI unii pe altii
si mai ales, FARA NICI UN ANTRENAMENT

filmul se numeste Azumi (2003)
http://www.imdb.com/title/tt0384819/
au fost rapiti si antrenati de foarte mici, iar la sfarsitul antrenamentului "antrenorul" a pus foc casei si le-a spus ca nu pot iesi afara decat tragand dupa ei corpul partenerului