| iAMVi a întrebat:

era un film horror cred, cu unu ciudat care a ajuns nu stiu cum prins de unii si pus intr-o cusca si afara parca se pornise o furtuna

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Storm of the Century, 1999 (așa cred!)
http://www.cinemarx.ro/......-1094.html

| iAMVi explică (pentru floresdemayo):

Da, el e, stii ce? Chiar ma gandeam cand am vazut ca nu gasesc raspunsul, ce ar fi sa ma salvezi chiar tu. laughing
Mersi! big grin

| floresdemayo a răspuns (pentru iAMVi):

Dacă pot, oricând! happy

8 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

A 13 fantomă cred

| iAMVi explică (pentru Sarcopt):

Frate, n-are nicio legatura acel film cu ce am spus eu laughing

| Sarcopt a răspuns (pentru iAMVi):

Mult prea puține detalii

| iAMVi explică (pentru Sarcopt):

DA frate dar nu stiu cum ai ajuns sa spui ca este filmul ala laughing

| popadrian96 a răspuns:

Ceata asa se numeste filmul, altul nu stiu din detaliile pe care mi le-ai dat