| UnkownHD a întrebat:

Imi poate cineva recomanda niste filme erotice?
P.S: Vreau ca acele filme sa contina si scene de sex (reale / vizibile)

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da cautare pe internet, vei primi raspunsurile dorite cat si nedorite la gramada. big grin

| Violleta2022 a răspuns:

La doar 15 ani esti interesat de filme p.orn?
Wow, cam devreme pentru copilasi.
Vezi sa nu aiba parintii restrictii, de site-uri si sa-i alerteze!

| UnkownHD explică (pentru Violleta2022):

Hmm, suntem in 2018, sunt copii de varste muult mai mici care sunt interesati si chiar si practica asa ceva.12.13 ani. mai mici. nu inteleg cu ce afecteaza varsta. adica in ziua de azi nu mai este copil sub 13-14 ani care sa nu se fi uitat si multi practicat.
Eu doar vreau sa ma uit de plictiseala nu de altceva happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru UnkownHD):

Serios, interesat la 12-13 ani?
De ce crezi tu ca se catalogheaza filmele, ca sa va tinem departe de ceea ce inca nu trebuie sa va priveasca!

Nu crezi ca la varsta asta ar trebui sa te interesez scoala sau un sport ca sa te ajute sa te dezvolti sanatos si normal?
Daca ai un cuc, nu isneamna ca stii ce sa faci cu el. La varsta asta faci pici si iti explori aparatul genital.
Ia pune mana tu de plictiseala si fa un sport de exemplu, sau pune mana pe carte si toceste, ca-i mai importanta scoala decat pornografia.
Tot o sa ai timp dupa 17-18 ani, sa explori si sexul si sa-l practici pana la 70-80 de ani.
Daca ai aprinti mai destupati la minte, probabil ca au si pun restrictii pe canalele TV si pe PC sau laptop, ca sa nu ai acces la asa ceva, de la varsta asta mica.

| UnkownHD explică (pentru Violleta2022):

"Varsta asa de mica"? laughing))

Ai ramas in trecut, uita-te in jurul tau si priveste ce au ajuns majoritatea copiilor din ziua de azi, te iei de mine ca ma uit la filme d-alea? Crede-ma ca e mai bine sa ma uit la asa ceva decat sa merg prin baruri / cluburi sau eu stiu ce, suntem in 2018, copii iau decizii in viata, isi creeaza un viitor, bine, asta in imaginatia lor laughing
Se cred mari smecheri dar ei se limiteaza la tedi, spun ca mama ce a facut cu aia ca bla bla i-a dat-o la ala si etc.
Poate sa te uiti la un film 18+ nu este cat de cat ok, o fac din plictiseala nu din alte lucruri, n-am ce sa invat, am fost nevoit sa las scoala din motive persoanele si sa muncesc, de sporturi mai ma apuc dar dupa le las ca ma plictisesc de ele, nu inteleg cu ce te-ar deranja pe tine ca la varsta de 15 ani ma uit la asa ceva, adica daca ai cauta pe net (nu-ti ia mai mult de 1 min) ai gasi filme de genu dar cu copii de 11-12 ani (copii fiind romani, nu ma refer la straini), eu prefer sa fac asta decat sa fac lucrurile pe care le fac majoritatea copiilor si mai mici decat mine dar si de varsta mea, chestia cu filmele e ceva pentru intimitatea mea unde sunt doar eu, in rest sunt o persoana deschisa la mine dar multe persoane ma descriu ca "comunist" fiindca eu nu merg in cluburi / nu beau / nu ma duc prin baruri / nu f. toate fufele si etc. de fire sunt un baiat destul de ok care mereu prefera sa-si vada de viata lui si sa fie linistit acasa / la munca.
Da, stiu si eu ca la varsta asta nu e ok sa te uiti la asa ceva dar crede-ma ca nu este copil sa fi trecut de 14 ani sa nu se fi uitat la asa ceva, poate nu recunoste, dar orice copil a vazut minim odata asa ceva din curiozitate / auzite sau ca a intrat pe un site si i s-a deschis o fereastra cu filme pentru adulti.
Parintii mei n-au nici o treaba cu ceea ce fac eu, totusi am o varsta in care trebuie sa ma lase liber, sunt lasat liber de mult dar eu prefer sa stau in banca mea si sa nu ma duc pe o cale rea, am facut-o cand eram mult mai mic fiindca abitia si "prietenii" aia care te indruma doar spre rau dar ceea ce este bine, e faptul ca am reusit sa scap de acele lucruri care nu erau deloc de varsta mea si am devenit un baiat cuminte pot sa zic, ca mai ma uit eu la un film erotic / 18+ din cand in cand aia e asa doar ca sa fie si ea acolo dar in rest nu fac ceva care nu este pentru varsta mea.
Generatia din ziua de azi a ajuns una praf din punctul meu de vedere, acum vezi copii pe strada in loc cu o sticla de suc in mana cu sticla de bere. cu droguri. tigari si toate prostiile posibile. copile de 12-13 ani care merg prin cluburi si si-o trag prin wc-uri iar dupa le vezi cu copii. copii din ziua de azi stiu mai mult decat un adult / moș, dar tot ce stiu ei sunt prostiile si atat, nimic productiv.

| Violleta2022 a răspuns (pentru UnkownHD):

Ce baruri visezi copile? La 15 ani nu-ti deschide nimeni usa!
Ai o varsta la care parintii trebuie sa te lase liber? Ce spui tu acolo?
Eu nu stiu ce parintii ai, pentru ca nici un parinte normal nu si-ar alsa copilul de 15 ani liber, sa faca ce vrea.
Nu gerealiza, raportand totul la tine si la parintii tai, care sincer, nu mi se par a fii niste oameni normali, probabil ceva alcoolici sau junky, dar in nici un caz normali daca te lasa sa faci ce vrei tu, sa abndonezi scola si sa te uiti la filme de adulti.
Poate copii din ziua de azi gandesc in sinea lor ca stiu mai multe ca un adult, dar este doar in capusorul lor de copilas, ca si tine de altfel. Va credeti mai destepti decat sunteti, cand habar nu aveti pe ce lume traiti si cum vei reusii sa ajungi la 20-30 de ani, daca de pe acum, nu aveti in cap nimic.
Daca te-ar duce capul, te-ai intoarce la scoala si ai pune mana pe invatat, ca fara 12 clase, nu te mai primesc nici la salubritate!

| Aleeex13 a răspuns (pentru Violleta2022):

Esti cam prosta femeie ca alti incep mult mai devreme, la 15 ani esti deja adolescent in ***

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Nymphomaniac 1 si 2
Intimacy 2001
9 songs 2004
Blue Is the Warmest Color 2013