| Public22 a întrebat:

imi puteti da un serial gen Lost sau The Mentalist? un serial care sa ma tina in casa pana il termin. nu-mi dati house MD sau Dexter.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Arrow
Orphan Black
Continuum

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Uita-te la SuperNatural, e super calumea! big grin

| didu73 a răspuns:

Eu iti recomant supernatural..ma uit de 2 saptamani si sunt la sezonul 3...nu ma mai pot opri e pur si simplu genial

| 8lueVelvet a răspuns:

Elementary e foarte bine gandit de asemenea poti urmari si Sherlock doar ca un episod are 80 de minute. Incearca si Braking Bad ca tot a ajuns cunoscut si in Romania.

| laura10laura a răspuns:

Iti spun eu serial fain da nu pot sa-ti raspund asa de bine la intrebare ca nu inteleg ce vrei sa spui totusi uitate la Sulyman magnificul.Incepe in toamna.